Тарасці - бути!

Доброго дня, наші двоколісні сини та доньки Тараса! В нас є гарна новина для вас. Ми не будемо писати про найочікуванішу чи найгучнішу подію літа, а просто скажемо два слова: Тарасці - бути! :)

Знаємо, що ви давно чекали цю новину, просто тільки нещодавно стало відомо це остаточно.
Сподіваємось, на цей раз ніщо не змінить наше бажання зустрітися в Шевченковому краї. Але з "противірусними" вимогами. Ми з нашого боку зробимо все для цього, сподіваємось і на ваше розумне ставлення. Благо, території бази вистачає, щоб тримати дистанцію, а про все інше ми подбаємо. )
Нам вже 18 років. Тому все нам вже можна! Але не все потрібно і не все корисно! ) Те саме стосується і виходу з карантину. То ж нехай все буде в міру і все буде добре! Все буде Тараска! Все буде Україна!

На вас чекає насичена програма, яку ми планували на червень. Але й це ще не все - над доповненнями і "бонусами" ми ще працюємо...

Отже, заїжджати на базу можна починаючи з четверга, а виїжджати можна по понеділок включно. І незалежно їхати додому в День Незалежності. )
Ціни вхідного квитка не змінилися - 600 гривень хлопцям і 400 дівчатам, на всі дні події. Як і завжди, привілеї і вільний в'їзд дівчатам за кермом байка. А також - тим, хто захищав нас на сході країни (УБД), дітям до 12 років (звичайно, в супроводі) і молодятам, які збираються одружитися на Тарасці, як бонус від організаторів. ) До речі, якщо у вас є таке бажання - напишіть нам про це. Хто вже писав - будь ласка, підтвердіть, що ваші наміри не змінилися. )

Проживання в готелі на базі - згідно броні, яка здійснювалася заздалегідь. Якщо ви не встигли забронювати собі житло на території бази "Світанок", ми пропонуємо Вам розглянути ще декілька варіантів проживання біля місця проведення заходу.

База «Богдана Хмельницького»
(5 хв. від бази «Світанок»)
с. Сокирна.
Від 100 грн з людини на добу.
(097) 489 99 52, Анатолій.
База «Дубки»
(5 хв. від бази «Світанок»)
с. Свидівок, вул. Дахнівська, 32.
Від 150 грн з людини.
Від 550 грн за будинок.
(093) 577 10 80, (096) 883 55 83, Дмитро
База «Лісова хатинка»
(5 хв. від бази «Світанок»)
с. Сокирна, вул. Придніпровська, 6.
Від 400 грн за будинок.
(068) 749 14 22, Оксана.
База «Темп»
(15 хв. від бази «Світанок»)
Черкаси, вул. Набережна, 47.
Від 600 грн за номер.
(068) 015 86 15, Ольга.
       
База «Три ведмеді»
(5 хв. від бази «Світанок»)
с. Сокирна.
База на 9 будинків, від 850 грн. за будинок.
(067) 748 00 60, Анатолій
Готель «Україна»
(20 хв. від бази «Світанок»)
Черкаси, вул. Лісова, 1
Від 840 грн за номер.
(050) 433 41 41, рецепція.
Готель «Перлина».
(4 хв. від бази «Світанок»)
с. Сокирна, вул. Польова, 40.
Від 890 грн. за номер.
(067) 326 42 72, рецепція.
Готель «SELENA»
(7 хв. від бази «Світанок»)
с. Свидівок, вул. Дахнівська, 21,
Від 1600 грн за номер.
(067) 470 8532, рецепція.

Ну, і звичайно, можна брати з собою намети і жити на території фесту безкоштовно, як і було завжди. Звичайно, в спеціально відведених для цього місцях.
Якщо буде попит - наші партнери організують для вас оренду наметів та всього супутнього (пишіть в коментарях чи потрібний такий сервіс)
Також безкоштовно можна жити в корпусі з мінімумом умов (який розташований понад набережною). Але кімнати в ньому займаються тільки по мірі прибуття на фестиваль.

Буде окрема відзнака від організаторів за найкреативніше наметове містечко чи клубну локацію на фестивалі ТГ-2020.
А ще на ТГ минулих років ми анонсували мотобарахолку, але ж вона може відбутись тільки за вашої участі. Тому питання - ви готові привезти на ТГ-2020 щось, щоб продати чи обміняти прямо там, якщо зробимо для цього час та місце? Теж пишіть в коментарях, будемо вдячні.

Як і попередні 18 років, квиток дає право перебувати на всіх локаціях фестивалю, а їх в нас чимало. Можливість виграти призи в конкурсах чи в лотерею. Звичайно, наліпка фестивалю та сувенір від організаторів. В перший день фесту - "каша від Аша" та напої (пиво чи сідр) від партнерів. Бажаючим "гострих відчуттів" - сюрприз. )
Трошки пізніше буде доступна он-лайн купівля квитків на новому сайті (в процесі допрацювання)
Більш детальна інформація про розклад подій на фесті теж буде згодом.
З приводу можливості і доцільності виїзду колоною теж поки вирішується. Слідкуйте за новинами!
Будьмо здорові! Побачимось з 20 по 23(24) серпня під Черкасами на нашому повнолітті! Нехай, поки, першому. )

 

 

FB-comments